Mecz pomiędzy Cracovia Krakow i Zaglebie Lubin dnia 2023-08-11 16:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego - końcowy wynik 2-1

Cracovia Krakow kontra Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 2-1. W dniu 2023-08-11 16:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4. Zmierzyły się Cracovia Krakow i Zaglebie Lubin.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Cracovia Krakow oraz Zaglebie Lubin zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: P. Makuch 10' 1-0 B. Källman P. Makuch 35' 2-0 T. Oshima K. Chodyna 90' 2-1

Żółte kartki Cracovia Krakow: T. Oshima 73' K. Smiglewski 90'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: M. Nalepa 2' B. Kludka 9' K. Chodyna 55' J. Buric 77'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Stefanski. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Cracovia Krakow zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Korona Kielce. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Pogon Szczecin.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów futbolu śledzi starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych graczy zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. T. Oshima M. Nalepa raz za razem zaserwowały fantastycznym fanom wiele niesamowitych emocji. Zmagania pomiędzy zawodnikami są zajadłe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż spotkania nudzą. Obserwujemy spektakularne bramki czy asysty, ostre sytuacje na faul, które zapewniają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa. Cracovia Krakow oraz Zaglebie Lubin i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.