Spotkanie Gornik Zabrze vs Cracovia Krakow dnia 2022-03-06 14:00 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla: 3-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Gornik Zabrze i Cracovia Krakow wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2022-03-06 14:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze oraz Cracovia Krakow.

Gole strzelali: Robert Dadok 8' 1-0 Lukas Podolski Bartosz Nowak 41' 2-0 Lukas Podolski 90' 3-0 Bartosz Nowak

Żółte kartki Gornik Zabrze: Robert Dadok 57' Adrian Gryszkiewicz 60'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Sylwester Lusiusz 19' Pelle van Amersfoort 58' Cornel Râpă 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Gornik Zabrze stanie naprzeciw Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Wisla Plock. Kolejno natomiast Cracovia Krakow podejmie Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Stal Mielec.

Wierni kibice futbolu śledzą fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Robert Dadok Sylwester Lusiusz wielokrotnie sprawiają wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się wyjątkowe gole czy asysty, bezlitosne faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między zawodnikami bywają bardzo zagorzałe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Gornik Zabrze i Cracovia Krakow oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.