Spotkanie Cracovia Krakow - Korona Kielce, wynik końcowy 2-0

Dnia 2022-07-23 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 2 pomiędzy Cracovia Krakow a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Cracovia Krakow i Korona Kielce wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: G. Szymusik 29' 1-0 M. Hebo 90' 2-0 F. Balaj

Żółte kartki Cracovia Krakow: Virgil Ghiță 25' Otar Kakabadze 90'

Żółte kartki Korona Kielce: Kyrylo Petrov 55' Grzegorz Szymusik 82'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter meczu - Damian Sylwestrzak, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Cracovia Krakow zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Piast Gliwice natomiast Korona Kielce z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Warta Poznań.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi pasjonujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Virgil Ghiță Kyrylo Petrov częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają nader zajadłe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż spotkania przynudzają. Często zdarzają się ostre sytuacje z faulem, niezwykłe asysty oraz bramki, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa. Cracovia Krakow i Korona Kielce i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.