Mecz Warta Poznań kontra Cracovia Krakow, wynik końcowy 0-0

Warta Poznań kontra Cracovia Krakow, wynik 0-0. Dnia 2023-08-26 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Respect Energy rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Warta Poznań oraz Cracovia Krakow.

Pierwsza połowa meczu między Warta Poznań a Cracovia Krakow zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Warta Poznań: Mateusz Kupczak 19' Kajetan Szmyt 69' Michał Kopczyński 89'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Jani Atanasov 4'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter spotkania - Jaroslaw Przybyl, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Warta Poznań stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Pogon Szczecin.

Mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Mateusz Kupczak Jani Atanasov wielokrotnie serwują wyborowym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Zmagania między drużynami bywają nieustępliwe, nie często zdarza się, iż spotkania męczą fana. Stale obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Warta Poznań i Cracovia Krakow i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Respect Energy.