Slask Wroclaw kontra Cracovia Krakow, wynik meczu 1-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Slask Wroclaw oraz Cracovia Krakow zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-08-20 15:30 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 6 pomiędzy Slask Wroclaw a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: P. Makuch 15' 0-1 A. Łyszczarz 45' 1-1 Víctor García

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patryk Janasik 82' Michał Szromnik 84'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michal Siplak 8' Cornel Râpă 68'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter meczu to Damian Kos, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Ruch Wysokie Mazowieckie oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Łagów oraz Raków Częstochowa.

Coraz częściej zauważamy, że fani piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak Patryk Janasik Michal Siplak wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zajadłe, nie często bywa koniec końców, że mecze męczą. Nieprzerwanie natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, spektakularne gole oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych orazoglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Slask Wroclaw oraz Cracovia Krakow oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Tarczyński Arena.