Mecz pomiędzy Cracovia Krakow oraz Raków Częstochowa zakończony wynikiem 1-0 dnia 2021-11-22 19:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego

Cracovia Krakow kontra Raków Częstochowa zakończony wynikiem 1-0. W dniu 2021-11-22 19:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 15. Zmierzyły się Cracovia Krakow oraz Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Cracovia Krakow oraz Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: O. Kakabadze 69' 1-0

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michal Siplak 27' Pelle van Amersfoort 74' Filip Piszczek 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 12' Fran Tudor 18'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Piast Gliwice.

Bardzo często mnóstwo kibiców śledzi potyczki ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych obrońców oraz napastników futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Michal Siplak Patryk Kun nierzadko zapewniły kapitalnym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi bywają nader zażarte, rzadko okazuje się definitywnie, że są to spotkania statyczne. Nieprzerwanie trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Cracovia Krakow oraz Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.