Dnia 2023-03-12 11:30 miał miejsce mecz Warta Poznań - Cracovia Krakow zakończony wynikiem 0-0

Pierwsza część spotkania między Warta Poznań i Cracovia Krakow zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-03-12 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Warta Poznań a Cracovia Krakow.

Gole strzelali:

Żółte kartki Warta Poznań: Maciej Żurawski 23' Jan Grzesik 72'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Mateusz Bochnak 61' David Jablonsky 89'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter spotkania to Wojciech Myc, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Warta Poznań zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Lech Poznan a Cracovia Krakow zmierzy się z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin.

Liczni fani piłki nożnej śledzą poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych zawodników piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak Maciej Żurawski Mateusz Bochnak nieustannie serwują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Potyczki między graczami zdarzają się zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że są to potyczki nużące. Obserwujemy wyjątkowe asysty czy gole, nieczyste faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich legendarnych drużyn jak Warta Poznań i Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.