Spotkanie między Cracovia Krakow i Nieciecza dnia 2022-02-28 17:00 na obiekcie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego: 1-2

Cracovia Krakow - Nieciecza, wynik końcowy 1-2. Dnia 2022-02-28 17:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Cracovia Krakow a Nieciecza.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Cracovia Krakow a Nieciecza wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: M. Mešanović 39' 0-1 A. Radwański M. Mešanović 42' 0-2 P. Wlazło F. Loshaj 48' 1-2 M. Rodin

Żółte kartki Cracovia Krakow: David Jablonsky 41'

Żółte kartki Nieciecza: Adam Radwanski 28' Marcin Grabowski 32' Artem Putivtsev 52' Bartlomiej Kukułowicz 84'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Wajda, Polska. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Cracovia Krakow zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Stal Mielec natomiast Nieciecza podejmie Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Gornik Zabrze.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak David Jablonsky Adam Radwanski często zaserwowały wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Stale trafiamy na idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Niesamowite potyczki między graczami ligowymi bywają niezwykle zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to widowiska usypiające. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Cracovia Krakow oraz Nieciecza jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.