Mecz Legia Warszawa vs Cracovia Krakow, wynik końcowy 2-0

Legia Warszawa pokonała Cracovię Kraków 2-0 w meczu rozgrywanym na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Mecz odbył się w ramach 19. kolejki Ekstraklasy. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, Legia zdołała wygrać po bramkach zdobytych w drugiej połowie.

Ekstraklasa: Legia Warszawa kontra Cracovia Krakow

Mecz pomiędzy drużynami Legia Warszawa a Cracovia Krakow odbył się na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Spotkanie to miało miejsce w ramach 19. kolejki Ekstraklasy.

Arbiter Lukasz Kuzma prowadził mecz, który zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, jednak w drugiej części gry Legia Warszawa zdobyła dwie bramki, zapewniając sobie zwycięstwo.

Przejdźmy teraz do szczegółów.

Szczegółowa relacja z przebiegu meczu

Minuta 31' - Otar Kakabadze (Cracovia Krakow) otrzymuje żółtą kartkę za faul.

Minuta 33' - Kamil Glik (Cracovia Krakow) również dostaje żółtą kartkę, co pokazuje, że goście starają się utrzymać krnąbrną postawę wobec Legii.

Minuta 40' - Josué (Legia Warszawa) otrzymuje żółtą kartkę za brutalne wejście.

Po pierwszej połowie wynik na tablicy nie uległ zmianie.

Minuta 46' - Legia Warszawa wychodzi z determinacją i Patryk Kun zdobywa pierwszą bramkę dla gospodarzy po asyście [zawodnika z asystą].

Minuta 56' - Jurgen Çelhaka (Legia Warszawa) otrzymuje żółtą kartkę za przewinienie.

Minuta 82' - Bartosz Slisz (Legia Warszawa) dostaje żółtą kartkę za opóźnianie gry.

Minuta 86' - Blaž Kramer (Legia Warszawa) strzela drugą bramkę dla gospodarzy, umacniając prowadzenie swojej drużyny.

Minuta 88' - Blaž Kramer (Legia Warszawa) otrzymuje żółtą kartkę za faul.

Minuta 90' - Steve Kapuadi (Legia Warszawa) również dostaje żółtą kartkę, co pokazuje napiętą atmosferę na boisku w końcówce meczu.

W rezultacie, Legia Warszawa zdominowała mecz, zdobywając dwie bramki i wygrywając 2-0. Cracovia Krakow, mimo szczerych starań, nie zdołała odpowiedzieć na ataki gospodarzy.

Następne mecze dla Legia Warszawa to starcia z Ruchem Chorzów oraz Puszczą Niepołomice, natomiast Cracovia Krakow zmierzy się z Radomiakiem Radom i Valencią.