Dnia 2023-03-18 19:00 odbyło się spotkanie Raków Częstochowa - Cracovia Krakow: wynik 4-1

Raków Częstochowa - Cracovia Krakow 4-1. W dniu 2023-03-18 19:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa i Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Raków Częstochowa a Cracovia Krakow wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

 

Gole strzelali: M. Rakoczy 16' 0-1 V. Gutkovskis 38' 1-1 F. Tudor B. Nowak 59' 2-1 Ivi López 65' 3-1 M. Cebula 84' 4-1

Żółte kartki Raków Częstochowa:

Żółte kartki Cracovia Krakow: Benjamin Källman 4' Jani Atanasov 7' Takuto Oshima 15' Patryk Makuch 69' Paweł Jaroszyński 83' Jakub Jugas 88'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Cracovia Krakow: Jani Atanasov 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Raków Częstochowa zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Cracovia Krakow podejmie Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Radomiak Radom.

Liczni kibice śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak przykładowo Benjamin Källman nieraz zaserwowały kapitalnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Walki między graczami z ligi zdarzają się niezwykle zażarte, nie często bywa, że są to zmagania mało interesujące. Stale zdarzają się brutalne faule, wyśmienite asysty czy bramki, które zapewniają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Raków Częstochowa i Cracovia Krakow i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.