Spotkanie Raków Częstochowa - Cracovia Krakow zakończone wynikiem 1-1 dnia 2022-05-08 13:00

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Raków Częstochowa oraz Cracovia Krakow wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-05-08 13:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków w Częstochowie rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Raków Częstochowa a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: Vladislavs Gutkovskis 38' 1-0 Sergiu Hanca 62' 1-1 Otar Kakabadze

Żółte kartki Raków Częstochowa: Giannis Papanikolaou 24' Fran Tudor 72' Tomáš Petrášek 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: David Jablonsky 50' Michał Rakoczy 56' Virgil Ghiță 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Wisla Plock. Kolejno natomiast Cracovia Krakow zmierzy się z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą bardzo interesujące poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Giannis Papanikolaou David Jablonsky nierzadko zagwarantowały fantastycznym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na widowiskowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki między piłkarzami są zagorzałe, nie często bywa definitywnie, iż widowiska przynudzają. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich legendarnych zespołów jak Raków Częstochowa oraz Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków w Częstochowie.