Na obiekcie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego dnia 2023-02-12 16:30 odbył się mecz pomiędzy Legia Warszawa i Cracovia Krakow - 2-2

Legia Warszawa - Cracovia Krakow, wynik końcowy 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Legia Warszawa i Cracovia Krakow wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-02-12 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Legia Warszawa i Cracovia Krakow.

Gole strzelali: M. Rakoczy 9' 0-1 Josue 53' 1-1 Josue M. Nawrocki 80' 2-1 B. Slisz J. Jugas 82' 2-2 T. Pekhart 87' 3-2

Żółte kartki Legia Warszawa: A. Jedrzejczyk 22'

Żółte kartki Cracovia Krakow: J. Atanasov 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter spotkania to Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Legia Warszawa zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Lechia Zielona Góra. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Slask Wroclaw.

W dzisiejszych czasach wielu fanów śledzi niezwykle fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo A. Jedrzejczyk J. Atanasov wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa, iż są to mecze drętwe. Systematycznie zdarzają się przepiękne asysty czy bramki, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Legia Warszawa i Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Sprawdź link i poznaj ciekawostki w temacie zakładów sportowych!