Mecz między Cracovia Krakow i Legia Warszawa dnia 2022-07-29 18:30 - 3-0

Cracovia Krakow kontra Legia Warszawa, wynik końcowy 3-0. Dnia 2022-07-29 18:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 3 pomiędzy Cracovia Krakow a Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Cracovia Krakow oraz Legia Warszawa wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: M. Rakoczy 37' 1-0 J. Myszor P. Makuch 51' 2-0 B. Källman 90' 3-0 M. Sipľak

Żółte kartki Cracovia Krakow: Jakub Myszor 49' Jakub Jugas 56' Takuto Oshima 64' David Jablonsky 87'

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 49' Lirim Kastrati 82'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny arbiter meczu - Damian Kos, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Cracovia Krakow zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Slask Wroclaw a Legia Warszawa zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Gornik Zabrze.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów futbolu śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników futbolowe drużyny i zawodnicy jak Jakub Myszor Josué nieustannie sprawiają wyśmienitym kibicom mnóstwo wrażeń. Walki między drużynami okazują się nieustępliwe, rzadko zdarza się, że zmagania nudzą. Nieustannie zdarzają się wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych orazśledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych drużyn jak Cracovia Krakow oraz Legia Warszawa w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.