Spotkanie Korona Kielce vs Cracovia Krakow na obiekcie Suzuki Arena dnia 2023-02-06 18:00: końcowy wynik 2-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Korona Kielce a Cracovia Krakow zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2023-02-06 18:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Korona Kielce a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: P. Malarczyk 30' 1-0 A. Deja J. Łukowski 56' 2-0 K. Knap 66' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: Nono 25' Miłosz Trojak 65' Marius Briceag 90' Marcel Zapytowski 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Takuto Oshima 52' Paweł Jaroszyński 73' David Jablonsky 82'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny sędzia spotkania - Krzysztof Jakubik, Polska. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Wisla Plock natomiast Cracovia Krakow zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Slask Wroclaw.

Liczni kibice śledzą niezwykle fascynujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Nono Takuto Oshima nieustannie zapewniają wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, że są to widowiska nie warte uwagi. Bardzo często obserwujemy książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Korona Kielce oraz Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Suzuki Arena.