Spotkanie Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow zakończone wynikiem 0-2

Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow 0-2.

Pierwsza połowa meczu między Zaglebie Lubin oraz Cracovia Krakow zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2022-10-30 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Zaglebie Lubin a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: Benjamin Källman 67' 0-1 Otar Kakabadze Patryk Makuch 86' 0-2 Virgil Ghiță

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Bartosz Kopacz 77' Koki Hinokio 83'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Cornel Râpă 53'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter spotkania to Bartosz Frankowski, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Gornik Zabrze.

Dzisiaj liczni fani futbolu śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Bartosz Kopacz Cornel Râpă stale gwarantują kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy ostre faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, zapadające w pamięć bramki i asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania między piłkarzami bywają nader zajadłe, rzadko bywa koniec końców, iż są to zmagania drętwe. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa. Zaglebie Lubin oraz Cracovia Krakow i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.