Mecz Cracovia Krakow - Radomiak Radom zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego dnia 2021-10-29 16:00

Cracovia Krakow - Radomiak Radom, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Cracovia Krakow a Radomiak Radom wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2021-10-29 16:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Cracovia Krakow a Radomiak Radom.

Gole strzelali: K. Angielski 25' 0-1 F. Piszczek 71' 1-1 F. Loshaj A. Bogusz 90' 1-2 M. Radecki

Żółte kartki Cracovia Krakow: Jakub Myszor 83' Florian Loshaj 90'

Żółte kartki Radomiak Radom: Michal Kaput 61' Damian Jakubik 77' Artur Bogusz 90'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Cracovia Krakow zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Wisla Plock. Kolejno natomiast Radomiak Radom z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Wisla Krakow.

Dzisiaj liczni fani piłki nożnej z zapałem śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Jakub Myszor Michal Kaput raz za razem sprawiają pierwszorzędnym fanom mnóstwo przeżyć. Nieustannie zdarzają się bezlitosne faule zakończone bardzo często czerwoną kartką, wspaniałe asysty i bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko potyczki między zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, rzadko bywa, że spotkania przynudzają. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich drużyn jak Cracovia Krakow oraz Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.