Slask Wroclaw - Cracovia Krakow, wynik meczu - 0-2

Slask Wroclaw - Cracovia Krakow, wynik końcowy 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Slask Wroclaw a Cracovia Krakow wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2021-12-18 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki - 19. Na przeciw siebie stanęły Slask Wroclaw oraz Cracovia Krakow.

Gole strzelali: C. Râpă 45' 0-1 M. Sipľak O. Kakabadze 54' 0-2

Żółte kartki Slask Wroclaw: Szymon Lewkot 43' Krzysztof Mączyński 45' Patryk Janasik 72'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michał Rakoczy 45' Pelle van Amersfoort 45'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Slask Wroclaw zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Piast Gliwice natomiast Cracovia Krakow podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Jagiellonia.

Kibice śledzą niezwykle fascynujące poczynania ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Szymon Lewkot Michał Rakoczy nieustannie serwują kapitalnym fanom wiele wrażeń. Często natrafiamy na zapadające w pamięć asysty czy gole, nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką, które dodają pikanterii całemu widowisku. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami piłkarskimi bywają bardzo zajadłe, nie często okazuje się, iż są to potyczki nużące. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Slask Wroclaw i Cracovia Krakow jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.