Spotkanie Cracovia Krakow vs Wisla Plock, wynik końcowy 3-0

Cracovia Krakow vs Wisla Plock, wynik końcowy 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cracovia Krakow a Wisla Plock wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-05-13 16:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow i Wisla Plock.

Gole strzelali: K. Pestka 9' 1-0 O. Kakabadze K. Pestka 31' 2-0 M. Hebo 69' 3-0

Żółte kartki Cracovia Krakow: Yevhen Konoplyanka 87'

Żółte kartki Wisla Plock: Damian Michalski 82'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia spotkania - Tomasz Wajda, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Cracovia Krakow stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i . Kolejno natomiast Wisla Plock zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze jak Yevhen Konoplyanka Damian Michalski często sprawiają kapitalnym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Często zdarzają się nieprzepisowe faule, niezwykłe bramki i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to zmagania nużące. Z tego powodu warto przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Cracovia Krakow oraz Wisla Plock w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.