Spotkanie Stal Mielec - Cracovia Krakow zakończone wynikiem 2-0

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Stal Mielec i Cracovia Krakow wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-08-05 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Stal Mielec a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: K. Pestka 43' 1-0 M. Domański 59' 2-0

Żółte kartki Stal Mielec:

Żółte kartki Cracovia Krakow: David Jablonsky 44' David Jablonsky 57' Otar Kakabadze 70'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Cracovia Krakow: David Jablonsky 57'

Główny arbiter meczu to Jaroslaw Przybyl, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Mielec stawi czoła Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Legia Warszawa. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Warta Poznań.

Bardzo często mnóstwo fanów futbolu z entuzjazmem śledzi interesujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak David Jablonsky systematycznie serwują fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, przechodzące do historii gole i asysty dodające smaczku całemu widowisku. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zażarte, nie często bywa, że spotkania przynudzają. Gorąco zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Stal Mielec i Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.