Spotkanie Legia Warszawa kontra Cracovia Krakow dnia 2022-05-21 15:30: 3-0

Dnia 2022-05-21 15:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Legia Warszawa i Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania między Legia Warszawa a Cracovia Krakow wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

 

Gole strzelali: M. Rosołek 54' 1-0 T. Pekhart T. Pekhart 65' 2-0 Josué Rafael Lopes 85' 3-0 Josué

Żółte kartki Legia Warszawa: Tomáš Pekhart 23' Mateusz Hołownia 63'

Żółte kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Legia Warszawa stawi czoła , następne spotkania z drużynami i a Cracovia Krakow podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często wielu fanów śledzi pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Tomáš Pekhart stale zapewniają swoim sympatykom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki między drużynami są zażarte, rzadko okazuje się, iż mecze nie są interesujące. Wielokrotnie obserwujemy ostre faule, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Legia Warszawa i Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.