Na obiekcie Stadion Stali Mielec dnia 2022-04-01 16:00 miał miejsce mecz między Stal Mielec i Cracovia Krakow zakończony wynikiem 1-2

 

Pierwsza połowa meczu między Stal Mielec a Cracovia Krakow zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-04-01 16:00 na stadionie Stadion Stali Mielec odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Stal Mielec a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: K. Pestka 11' 0-1 Rivaldinho S. Hanca 33' 0-2 M. Domański 90' 1-2

Żółte kartki Stal Mielec: Grzegorz Tomasiewicz 31' Krystian Getinger 32' Arkadiusz Kasperkiewicz 76' Marcin Flis 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Kamil Pestka 44' Kamil Pestka 78' Sergiu Hanca 78' Michal Siplak 80' Matej Rodin 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Cracovia Krakow: Kamil Pestka 78'

Główny sędzia spotkania to Tomasz Wajda, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Stal Mielec zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Lech Poznan a Cracovia Krakow podejmie Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Radomiak Radom.

W dobie dzisiejszych czasów fani śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak Grzegorz Tomasiewicz Kamil Pestka nierzadko zagwarantowały fantastycznym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na idealne gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul dodające pikanterii całemu widowisku. Potyczki między zawodnikami są bardzo zajadłe, rzadko bywa, że są to widowiska nużące. Warto więc śledzić widowiska sportowe popularnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Stal Mielec oraz Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Stali Mielec.