Na obiekcie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego dnia 2023-12-09 16:30 miało miejsce spotkanie między Cracovia Krakow i Stal Mielec - 2-2

Mecz pomiędzy Cracovią Kraków i Stalą Mielec zakończył się remisem 2-2. Spotkanie odbyło się w ramach 18. kolejki Ekstraklasy na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego. Wynik na przerwę to 0-0. Mecz miał miejsce 9 grudnia 2023 roku o godzinie 16:30.

**Cracovia Kraków 2-2 Stal Mielec: Ekscytujący remis na Stadionie im. Józefa Piłsudskiego**

Przebieg meczu

W dniu 9 grudnia 2023 roku na Stadionie Cracovii w Krakowie odbyło się starcie drużyn Cracovia Kraków i Stal Mielec. Mecz zakończył się remisem 2-2, a emocje sięgały zenitu w drugiej połowie.

Sędzią głównym spotkania był Damian Sylwestrzak z Polski, który miał pełne ręce roboty przy rozdawaniu kartek i prowadzeniu meczu.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, ale druga była pełna akcji. W 69. minucie B. Källman otworzył wynik meczu, dając prowadzenie gospodarzom po asyście A. Skovgaarda. Chwilę później K. Knap podwyższył prowadzenie Cracovii na 2-0, a wydawało się, że goście mają poważne problemy.

Jednak Stal Mielec nie zamierzała się poddawać. K. Meriluoto zdobył bramkę dla drużyny gości w 86. minucie po asyście M. Guillaumiera, a chwilę później K. Getinger wyrównał stan meczu na 2-2. Emocje sięgały zenitu, a kibice obu drużyn byli wręcz na skraju foteli, śledząc rozwój wydarzeń na murawie.

W końcówce meczu obie drużyny starały się jeszcze o zwycięstwo, ale ostatecznie podział punktów był sprawiedliwym wynikiem tego pojedynku.

Kartki i kolejne mecze

W trakcie meczu padły żółte kartki dla zawodników obu drużyn, ale żadna z drużyn nie zobaczyła czerwonej kartki.

Najbliższe mecze Cracovii Kraków to starcia z Legią Warszawa, Radomiakiem Radom oraz kolejne spotkanie z Legią Warszawa. Z kolei Stal Mielec zmierzy się z zespołami Piast Gliwice, Puszczą Niepołomice oraz Śląskiem Wrocław.

Po emocjonującym meczu na Stadionie im. Józefa Piłsudskiego, kibice obu drużyn mogą być zadowoleni z widowiska, jakie zaserwowali im piłkarze. Relacja z tego meczu na pewno na długo pozostanie w pamięci fanów obu drużyn.