Mecz Cracovia Krakow - Radomiak Radom zakończony wynikiem 3-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cracovia Krakow i Radomiak Radom wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2023-04-15 13:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Cracovia Krakow a Radomiak Radom.

Gole strzelali: M. Rakoczy 19' 1-0 T. Oshima V. Ghiță 90' 2-0 K. Knap P. Makuch 0 90' 3-0

Żółte kartki Cracovia Krakow: Paweł Jaroszyński 51'

Żółte kartki Radomiak Radom: Pedro Justiniano 71'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Wojciech Myc, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Lech Poznan natomiast Radomiak Radom z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Piast Gliwice.

Bardzo często mnóstwo fanów śledzi ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Paweł Jaroszyński Pedro Justiniano raz za razem serwują wyborowym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Interesujące walki pomiędzy graczami ligowymi bywają bezkompromisowe, rzadko bywa, że potyczki nas męczą. Obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać widowiska sportowe ligi Ekstraklasa. Cracovia Krakow i Radomiak Radom i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.