Cracovia Krakow kontra Piast Gliwice, wynik spotkania - 1-1

Dnia 2023-08-21 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 5 pomiędzy Cracovia Krakow a Piast Gliwice.

Po pierwszej połowie spotkania między Cracovia Krakow oraz Piast Gliwice wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: B. Källman 44' 1-0 P. Makuch P. Dziczek 90' 1-1

Żółte kartki Cracovia Krakow: Jani Atanasov 49' Patryk Makuch 58' Takuto Oshima 72' Jakub Jugas 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Jorge Félix 36' Alexandros Katranis 49' Grzegorz Tomasiewicz 58'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Cracovia Krakow zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin natomiast Piast Gliwice z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Slask Wroclaw.

Liczni fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak Jani Atanasov Jorge Félix nieustannie gwarantują swoim wiernym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe walki między piłkarzami okazują się zajadłe, nie często bywa, że są to zmagania nie warte uwagi. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste faule kończące się bardzo często żółtą kartką, przepiękne asysty czy bramki, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych oraz śledzić spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Cracovia Krakow oraz Piast Gliwice jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.