Cracovia Krakow vs Piast Gliwice, wynik meczu: 0-1

Cracovia Krakow vs Piast Gliwice 0-1. Dnia 2022-08-13 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 5 pomiędzy Cracovia Krakow a Piast Gliwice.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Cracovia Krakow a Piast Gliwice zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: Jorge Félix 70' 0-1 D. Kądzior

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michał Rakoczy 54' Otar Kakabadze 59' Cornel Râpă 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Alexandros Katranis 59' Michał Chrapek 74'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Polska. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Łagów. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Lechia Dzierżoniów.

Kibice z dużym zapałem śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Michał Rakoczy Alexandros Katranis nieraz zapewniły wyśmienitym sympatykom wiele wrażeń. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtą kartką, przechodzące do historii asysty oraz bramki, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, iż widowiska przynudzają. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Cracovia Krakow i Piast Gliwice i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.