Spotkanie Pogon Szczecin - Cracovia Krakow, wynik 1-1

Pogon Szczecin - Cracovia Krakow zakończony wynikiem 1-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Pogon Szczecin i Cracovia Krakow zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2021-09-18 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin oraz Cracovia Krakow.

Gole strzelali: K. Kozlowski 24' 1-0 L. Mata R. Kurzawa 79' 1-1

Żółte kartki Pogon Szczecin: M. Kucharczyk 9' K. Kozlowski 16' J. Bursztyn 43' D. Dabrowski 90' K. Triantafyllopoulos 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: S. Lusiusz 70' P. van Amersfoort 90' K. Pestka 90'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Z. Dobrynin. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Pogon Szczecin stawi czoła Kalisz, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Cracovia Krakow zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Stal Mielec.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa fanów śledzi pasjonujące starcia w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak M. Kucharczyk S. Lusiusz nierzadko zaserwowały kapitalnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, wyśmienite asysty oraz gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się zajadłe, nie często bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Zachęcamy, żeby przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Pogon Szczecin i Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.