Mecz między Wisla Krakow oraz Cracovia Krakow zakończony wynikiem 1-0 na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana

W dniu 2021-11-07 19:00 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow oraz Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Krakow a Cracovia Krakow wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: Yaw Yeboah 52' 1-0 Patryk Plewka

Żółte kartki Wisla Krakow: Ashraf El Mahdioui 23' Jan Kliment 37' Maciej Sadlok 59'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Jakub Jugas 58' Sergiu Hanca 90' Marcos Álvarez 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny sędzia meczu to Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Widzew Łódź. Kolejno natomiast Cracovia Krakow podejmie Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Legia Warszawa.

Liczni kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Ashraf El Mahdioui Jakub Jugas wielokrotnie serwują wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między piłkarzami są bardzo zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, idealne bramki i asysty, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa. Wisla Krakow i Cracovia Krakow jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.