ŁKS Łódź vs Cracovia Krakow, wynik meczu - 0-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy ŁKS Łódź a Cracovia Krakow zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2023-09-30 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy ŁKS Łódź a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: V. Ghiță 14' 0-1 M. Rakoczy J. Atanasov 21' 0-2 K. Śmiglewski

Żółte kartki ŁKS Łódź: Aleksander Bobek 9'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Paweł Jaroszyński 89'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Cracovia Krakow zmierzy się z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Lech Poznan.

Dzisiaj liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak Aleksander Bobek Paweł Jaroszyński stale sprawiają wspaniałym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, wspaniałe gole czy asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się bardzo zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to mecze mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. ŁKS Łódź i Cracovia Krakow oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.