Spotkanie Lechia Gdansk - Cracovia Krakow zakończone wynikiem 1-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lechia Gdansk a Cracovia Krakow wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-04-22 13:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk oraz Cracovia Krakow.

Gole strzelali: B. Källman 8' 0-1 P. Jaroszyński B. Källman 75' 0-2 P. Makuch J. Bartkowski 88' 1-2 J. Kałuziński

Żółte kartki Lechia Gdansk: Henrik Castegren 69' Maciej Gajos 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Jakub Jugas 30' Michał Rakoczy 90'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Polska. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Lechia Gdansk zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Zaglebie Lubin.

Bardzo często liczna grupa fanów śledzi ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Henrik Castegren Jakub Jugas raz za razem zaserwowały wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, że potyczki nudzą fana. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, spektakularne bramki czy asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić widowiska sportowe popularnej ligi Ekstraklasa. Udział takich drużyn jak Lechia Gdansk i Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.