Fani Pasów

Mecz Jagiellonia vs Cracovia Krakow, wynik końcowy 1-3

Mecz Jagiellonia kontra Cracovia Krakow zakończony wynikiem 1-3

Wczoraj, 14 kwietnia 2024 roku, na Stadionie Miejskim doszło do starcia pomiędzy drużynami Jagiellonii i Cracovii Kraków w ramach 28. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Cracovii 3:1, mimo że wynik na przerwę wskazywał na zaciętą rywalizację 2:1. Mecz pełen emocji przyciągnął uwagę kibiców na całym stadionie.

Cracovia Krakow vs ŁKS Łódź, wynik 2-2

Dnia 2024-04-05 16:00 miało miejsce spotkanie Cracovia Krakow vs ŁKS Łódź: 2-2

W ostatniej kolejce Ekstraklasy drużyny Cracovii Kraków i ŁKS Łódź zderzyły się na boisku, prezentując widowiskową grę przez pełne 90 minut. Mecz, który odbył się 3 dni temu na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego, zakończył się remisem 2-2. Cracovia prowadziła 1-0 po pierwszej połowie, ale ŁKS zdołał odrobić straty i wywalczyć cenny punkt w walce o ligowe punkty.

Pogon Szczecin vs Cracovia Krakow, wynik końcowy 3-1

Spotkanie Pogon Szczecin vs Cracovia Krakow zakończone wynikiem 3-1

W meczu 26. kolejki Ekstraklasy, który odbył się 30 marca o godzinie 19:00 na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera, drużyna Pogoni Szczecin pokonała Cracovię Kraków 3-1. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, gospodarze zdołali odskoczyć rywalom i zapewnić sobie kolejne cenne punkty. Spotkanie to pozostanie w pamięci kibiców ze względu na intensywną walkę o zwycięstwo.

Mecz Cracovia Krakow - Widzew Łódź wynik meczu 2-2

Mecz Cracovia Krakow kontra Widzew Łódź, wynik końcowy 2-2

W meczu 25. kolejki Ekstraklasy, który odbył się w sobotę, 16 marca 2024 roku o godzinie 11:30 na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego, drużyny Cracovii Kraków i Widzewa Łódź zanotowały remis 2-2. Mimo wyrównanej walki, żadna z ekip nie zdołała wypracować sobie przewagi, co zaowocowało podziałem punktów. Wynik na przerwę to 1-1, a emocje sięgały zenitu do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Korona Kielce kontra Cracovia Krakow 1-1

Na obiekcie Suzuki Arena miał miejsce mecz Korona Kielce vs Cracovia Krakow zakończony wynikiem 1-1

W najnowszym spotkaniu Ekstraklasy drużyny Korony Kielce i Cracovii Kraków podzieliły się punktami, remisując 1-1 na Suzuki Arena. Mecz odbył się 2 dni temu, 9 marca o godzinie 14:00. Cracovia prowadziła 1-0 po pierwszej połowie, ale Korona zdołała wyrównać po przerwie, ustalając ostateczny rezultat.

Cracovia Krakow vs Warta Poznań 0-1

Dnia 2024-03-01 17:00 na obiekcie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego miał miejsce mecz Cracovia Krakow - Warta Poznań - 0-1

Cracovia Kraków podejmowała na własnym stadionie zespół Warty Poznań w ramach 23. kolejki Ekstraklasy. Mecz, który odbył się trzy dni temu, zakończył się minimalnym zwycięstwem gości 0-1. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, to drużyna z Poznania wyszła zwycięsko po bramce strzelonej w drugiej połowie spotkania.

Piast Gliwice - Cracovia Krakow wynik meczu 0-0

Piast Gliwice vs Cracovia Krakow, wynik meczu: 0-0

W meczu 22. kolejki Ekstraklasy, który odbył się 23 lutego o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim, drużyny Piast Gliwice i Cracovia Kraków podzieliły się punktami, remisując 0-0. Mimo starań obu zespołów, żadna ze stron nie zdołała pokonać bramkarzy rywali, co zaowocowało bezbramkowym remisem.

Mecz Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow wynik 1-1

Spotkanie Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow zakończone wynikiem 1-1

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku, na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Zaglebie Lubin i Cracovia Krakow. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 1-0, jednak w drugiej połowie goście zdołali wyrównać, ustalając tym samym wynik meczu. Liga Ekstraklasa z pewnością dostarcza kibicom niesamowitych emocji w każdej kolejce!

Mecz pomiędzy Cracovia Krakow vs Radomiak Radom 6-0

Spotkanie Cracovia Krakow - Radomiak Radom, wynik końcowy 6-0

W najnowszym starciu Ekstraklasy Cracovia Krakow podejmowała Radomiak Radom na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego. Mecz, który rozegrano 10 lutego 2024 roku o godzinie 14:00, zakończył się imponującym zwycięstwem gospodarzy 6-0. Już na przerwę drużyna Cracovii prowadziła 3-0, co pozwoliło im pewnie kontrolować drugą połowę. Jak poradzili sobie rywale z Radomia? Czytaj dalej, aby poznać szczegóły tego starcia.

Mecz pomiędzy Legia Warszawa kontra Cracovia Krakow 2-0

Mecz Legia Warszawa vs Cracovia Krakow, wynik końcowy 2-0

Legia Warszawa pokonała Cracovię Kraków 2-0 w meczu rozgrywanym na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Mecz odbył się w ramach 19. kolejki Ekstraklasy. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, Legia zdołała wygrać po bramkach zdobytych w drugiej połowie.

Cracovia Krakow - Stal Mielec wynik 2-2

Na obiekcie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego dnia 2023-12-09 16:30 miało miejsce spotkanie między Cracovia Krakow i Stal Mielec - 2-2

Mecz pomiędzy Cracovią Kraków i Stalą Mielec zakończył się remisem 2-2. Spotkanie odbyło się w ramach 18. kolejki Ekstraklasy na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego. Wynik na przerwę to 0-0. Mecz miał miejsce 9 grudnia 2023 roku o godzinie 16:30.

Mecz Cracovia Krakow kontra Ruch Chorzów, wynik 4-4

Spotkanie Cracovia Krakow vs Ruch Chorzów zakończone wynikiem 4-4

Dramatyczny mecz na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego zakończył się remisem 4-4 pomiędzy Cracovią Kraków i Ruchem Chorzów. Spotkanie, które odbyło się w ramach 17. kolejki Ekstraklasy, dostarczyło kibicom mnóstwo emocji. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Ruchu 2-1, jednak w drugiej połowie obie drużyny zaprezentowały niezwykłą determinację, co zaowocowało ostatecznym remisem. Mecz miał miejsce 3 grudnia 2023 roku o godzinie 11:30.

Cracovia - kanał na YouTube

Zobacz MKS CracoviaTV!

Przeczytaj o meczu!

Jagiellonia vs Cracovia Krakow, wynik 1-1

W dniu 2023-05-20 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Jagiellonia oraz Cracovia Krakow.