Mecz Cracovia Krakow kontra Miedz Legnica zakończony wynikiem 1-1

Pierwsza połowa spotkania między Cracovia Krakow oraz Miedz Legnica zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-05-01 17:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Cracovia Krakow i Miedz Legnica.

Gole strzelali: D. Drachal 45' 0-1 M. Dominguez Y. Konoplyanka 69' 1-1

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michał Rakoczy 58'

Żółte kartki Miedz Legnica: Andrzej Niewulis 75' Damian Tront 90' Maxime Dominguez 90'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny arbiter spotkania to Marcin Kochanek, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Cracovia Krakow zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Wisla Plock. Kolejno natomiast Miedz Legnica podejmie Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Slask Wroclaw.

Mnóstwo fanów z dużym zaangażowaniem śledzi bardzo interesujące starcia ligi Ekstraklasa. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Michał Rakoczy Andrzej Niewulis niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, przechodzące do historii asysty czy bramki, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Niesamowite potyczki między drużynami ligowymi bywają zagorzałe, nie często okazuje się, że są to widowiska nie warte uwagi. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Cracovia Krakow oraz Miedz Legnica jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.