Mecz Wisla Plock - Cracovia Krakow na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego: końcowy wynik 1-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wisla Plock a Cracovia Krakow wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-11-11 19:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17 pomiędzy Wisla Plock a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: R. Wolski 66' 1-0 Davo

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 45' Jakub Rzeźniczak 60'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Matej Rodin 42' Takuto Oshima 47' Takuto Oshima 80'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Cracovia Krakow: Takuto Oshima 80'

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Wisla Plock zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Lech Poznan. Kolejno natomiast Cracovia Krakow zmierzy się z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Legia Warszawa.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Mateusz Szwoch Matej Rodin systematycznie gwarantują wyborowym miłośnikom mnóstwo niesamowitych emocji. Walki między graczami ligowymi są zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, iż zmagania nie są interesujące. Trafiamy na idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Dlatego też warto oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Wisla Plock oraz Cracovia Krakow i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.