Dnia 2022-11-05 14:00 miał miejsce mecz między Cracovia Krakow oraz Jagiellonia: wynik końcowy 1-0

W dniu 2022-11-05 14:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16. Zmierzyły się Cracovia Krakow oraz Jagiellonia.

Pierwsza połowa meczu między Cracovia Krakow a Jagiellonia zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: M. Rodin 77' 1-0 Y. Konoplyanka

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michal Siplak 7' David Jablonsky 48' Patryk Makuch 90' Karol Knap 90'

Żółte kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Jagiellonia: Mateusz Kowalski 90'

Główny sędzia spotkania - Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Korona Kielce natomiast Jagiellonia z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Widzew Łódź.

Coraz częściej liczni kibice śledzą ekscytujące starcia w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. Michal Siplak stale zapewniają wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Zmagania między graczami okazują się bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to spotkania drętwe. Trafiamy na przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule kończące się żółtym kartonikiem dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich zespołów jak Cracovia Krakow oraz Jagiellonia w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.