Mecz Cracovia Krakow kontra Lech Poznan, wynik końcowy 0-0

Pierwsza część spotkania między Cracovia Krakow i Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2022-10-23 15:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Cracovia Krakow a Lech Poznan.

Gole strzelali:

Żółte kartki Cracovia Krakow: Karol Knap 36' David Jablonsky 71'

Żółte kartki Lech Poznan: Joel Pereira 51' Alan Czerwiński 55' Afonso Sousa 90' Radosław Murawski 90'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia spotkania to Tomasz Kwiatkowski, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Cracovia Krakow zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Wisla Plock a Lech Poznan podejmie Austria Vienna. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Villarreal.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Karol Knap Joel Pereira nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom wiele emocji. Potyczki między zawodnikami z ligi są nader zaciekłe, nie często bywa, iż są to mecze usypiające. Natrafiamy na nieczyste faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty oraz bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Cracovia Krakow i Lech Poznan oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.