Miedz Legnica - Cracovia Krakow, wynik meczu - 1-1

Miedz Legnica - Cracovia Krakow 1-1. W dniu 2022-10-16 10:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Miedz Legnica a Cracovia Krakow.

Pierwsza część spotkania między Miedz Legnica a Cracovia Krakow zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Jakub Myszor 35' 0-1 Ángelo Henríquez 52' 1-1 Nemanja Mijušković

Żółte kartki Miedz Legnica: Levent Gülen 48' Michael Kostka 73' Luciano Narsingh 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Mathias Hebo Rasmussen 32' Michal Siplak 45' Virgil Ghiță 51' Florian Loshaj 62'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Miedz Legnica zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Cracovia Krakow podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Zaglebie Lubin.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Levent Gülen Mathias Hebo Rasmussen nieraz zagwarantowały wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na widowiskowe bramki oraz asysty, nieczyste faule zakończone czerwonym kartonikiem dodające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć walki między graczami ligowymi są niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż spotkania nie są interesujące. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Miedz Legnica i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion im. Orła Białego.