Mecz Cracovia Krakow vs Pogon Szczecin zakończony wynikiem 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu między Cracovia Krakow oraz Pogon Szczecin wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-09-17 18:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow oraz Pogon Szczecin.

Gole strzelali: K. Grosicki 70' 0-1 B. Källman 73' 1-1

Żółte kartki Cracovia Krakow:

Żółte kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia meczu to Tomasz Kwiatkowski, Polska. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Piast Gliwice.

Liczna grupa fanów śledzi bardzo fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak raz za razem gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom wiele emocji. Zdarzają się nieczyste faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty oraz bramki, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Zmagania między graczami z ligi zdarzają się zajadłe, nie często bywa, że są to potyczki statyczne. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Cracovia Krakow oraz Pogon Szczecin oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.