Spotkanie Widzew Łódź vs Cracovia Krakow zakończone wynikiem 2-0 dnia 2022-09-09 18:30 na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź

Dnia 2022-09-09 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Widzew Łódź a Cracovia Krakow wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: D. Kun 4' 1-0 M. Hanousek 53' 2-0

Żółte kartki Widzew Łódź: Serafin Szota 34'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michał Rakoczy 16' Paweł Jaroszyński 62'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Piast Gliwice a Cracovia Krakow z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Lechia Gdansk.

Bardzo często liczna grupa fanów śledzi interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Serafin Szota Michał Rakoczy nieraz zapewniły swoim miłośnikom piłki nożnej wiele emocji. Obserwujemy bezwzględne faule, idealne asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Wspaniałe zmagania między piłkarzami zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często okazuje się, że są to mecze nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Widzew Łódź i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.