Cracovia Krakow kontra Raków Częstochowa, wynik meczu - 3-0

Dnia 2022-09-03 18:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8. Zmierzyły się Cracovia Krakow i Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania między Cracovia Krakow oraz Raków Częstochowa wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: Y. Konoplyanka 28' 1-0 M. Rakoczy 32' 2-0 M. Hebo M. Rakoczy 49' 3-0 M. Sipľak

Żółte kartki Cracovia Krakow: Takuto Oshima 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 19' Zoran Arsenić 27' Gustav Berggren 80'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Radomiak Radom natomiast Raków Częstochowa z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Widzew Łódź.

Fani śledzą fascynujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Takuto Oshima Patryk Kun nierzadko zagwarantowały swoim miłośnikom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy brutalne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe asysty oraz gole, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki między piłkarzami z ligi są zażarte, nie często bywa, iż zmagania nas nudzą. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Cracovia Krakow oraz Raków Częstochowa jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.