Spotkanie Cracovia Krakow vs Warta Poznań, wynik 0-2

Cracovia Krakow vs Warta Poznań 0-2. Dnia 2022-08-28 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow oraz Warta Poznań.

Pierwsza połowa spotkania między Cracovia Krakow i Warta Poznań zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: Adam Zreľák 87' 0-1 Mateusz Kupczak Dawid Szymonowicz 90' 0-2

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michal Siplak 10' Jakub Jugas 90'

Żółte kartki Warta Poznań: Miłosz Szczepański 45' Mateusz Kupczak 77'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Cracovia Krakow zmierzy się już z Łagów, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Widzew Łódź a Warta Poznań zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Zaglebie Lubin.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Michal Siplak Miłosz Szczepański nieustannie gwarantują własnym wiernym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, nie często bywa, że spotkania nas męczą. Natrafiamy na bezlitosne faule zakończone czerwonym kartonikiem, idealne bramki i asysty zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich zespołów jak Cracovia Krakow i Warta Poznań z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.