Cracovia Krakow vs Zaglebie Lubin, wynik meczu - 1-0

Cracovia Krakow vs Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Cracovia Krakow oraz Zaglebie Lubin zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-04-18 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 29 pomiędzy Cracovia Krakow a Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: Kamil Pestka 8' 1-0

Żółte kartki Cracovia Krakow: Sergiu Hanca 62' Michal Siplak 86' Sylwester Lusiusz 90'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Łukasz Poręba 55' Jakub Żubrowski 90' Filip Starzyński 90'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Radomiak Radom.

Liczni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych obrońców oraz napastników futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Sergiu Hanca Łukasz Poręba często zaserwowały kapitalnym sympatykom wiele pozytywnych wrażeń. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, rzadko okazuje się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, spektakularne asysty i gole zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Cracovia Krakow oraz Zaglebie Lubin jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.