Cracovia Krakow vs Pogon Szczecin, wynik spotkania 1-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Cracovia Krakow a Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-03-12 19:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow i Pogon Szczecin.

Gole strzelali: Rivaldinho 90' 1-0 S. Hanca S. Kowalczyk 90' 1-1 Jean Carlos

Żółte kartki Cracovia Krakow: Mathias Hebo Rasmussen 4' Karol Knap 43' Matej Rodin 55' Sergiu Hanca 90' Rivaldinho 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Igor Łasicki 16' Konstantinos Triantafyllopoulos 34' Kamil Drygas 39' Kamil Grosicki 44'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Warta Poznań. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Wisla Plock.

Coraz częściej kibice śledzą interesujące poczynania ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Mathias Hebo Rasmussen Igor Łasicki systematycznie gwarantują wspaniałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Ustawicznie zdarzają się nieczyste faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, niezwykłe gole i asysty dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zaciekłe, rzadko bywa, że zmagania przynudzają. To też warto śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Cracovia Krakow oraz Pogon Szczecin z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.