craSpotkanie Cracovia Krakow kontra Gornik Zabrze, wynik końcowy 2-2

Cracovia Krakow kontra Gornik Zabrze, wynik końcowy 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Cracovia Krakow a Gornik Zabrze wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2021-09-11 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 7 pomiędzy Cracovia Krakow a Gornik Zabrze.

Gole strzelali: J. Jimenez 2' 0-1 P. Krawczyk 35' 0-2 A. Manneh M. Rodin 85' 1-2 S. Hanca M. Rodin 90' 2-2 F. Loshaj

Żółte kartki Cracovia Krakow: P. van Amersfoort 19' C. Rapa 77' F. Loshaj 90'

Żółte kartki Gornik Zabrze: A. Gryszkiewicz 52' R. Janicki 90' E. Janza 90'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Sylwestrzak. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Cracovia Krakow zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Piast Gliwice a Gornik Zabrze zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Nieciecza.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi bardzo fascynujące poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy jak P. van Amersfoort A. Gryszkiewicz raz za razem gwarantują wspaniałym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Zmagania między piłkarzami ligowymi są bardzo zażarte, bardzo rzadko zdarza się, iż spotkania nie są interesujące. Systematycznie natrafiamy na brutalne faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Cracovia Krakow i Gornik Zabrze jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.